Выплаты работающему пенсионеру в Украине - какие положены и как получать полную пенсию после увольнения

• г. Славянск

Сократили работающего пенсионера. Какие выплаты ему положены? Украина. И что надо сделать чтобы после увольнения полачучать пенсию в полном объеме?

Ответы на вопрос (1):

Обращайтесь в Пенсионный Фонд по месту жительства.

Стаття 44 КЗпП Вихідна допомога

При припиненні трудового договору з підстав, зазначених у пункті 6 статті 36 та пунктах 1, 2 і 6 статті 40 цього Кодексу, працівникові виплачується вихідна допомога у розмірі не менше середнього місячного заробітку; у разі призову або вступу на військову службу, направлення на альтернативну (невійськову) службу (пункт 3 статті 36) - у розмірі двох мінімальних заробітних плат; внаслідок порушення власником або уповноваженим ним органом законодавства про працю, колективного чи трудового договору (статті 38 і 39) - у розмірі, передбаченому колективним договором, але не менше тримісячного середнього заробітку; у разі припинення трудового договору з підстав, зазначених у пункті 5 частини першої статті 41, - у розмірі не менше ніж шестимісячний середній заробіток.