Берут ли из компенсации за не использованный отпуск алименты?

• г. Першотравенск

Берут ли из компенсации за не использованный отпуск алименты?

Ответы на вопрос (1):

Будет, обязаны удержать.

Про перелік видів доходів, які враховуються при визначенні розміру аліментів

Кабінет Міністрів України; Постанова від 26.02.1993 № 146

1. Утримання аліментів з працівників провадиться з усіх видів

заробітку і додаткової винагороди як за основною роботою, так і за

роботою за сумісництвом, в тому числі з:

5) заробітної плати, що зберігається під час відпустки, а

також з одержуваної при звільненні компенсації за невикористану

протягом кількох років відпустку;