Возможно ли получить начисления по пенсии в ЛНР через Госбанк после 2-месячного срока?

• г. Луганск

Получаю пенсию в ЛНР через Госбанк. Смогу ли воспользоваться начислениями за февраль и март по истечении 2-х месячного срока? В мае, например?

Ответы на вопрос (1):

Зможете коли забажаєте адже це вже Ваші кошти, якщо вони приходять на карту. Якщо ж Ви маєте особисто отримувати, то, якщо не помиляюсь і якщо у Вас так як в днр, у разі не отримання протягом 2-х місців можуть припинити нарахування.