Незнакомый мужчина избил меня на улице, вызвалась полиция - что ждет нападавшего?

• г. Одесса

Меня ударил на улице 2 раза в нос незнакомый мужчина. Сняла побои. Его нашли, заявление я написала. При этом у меня потерялась из сумки печать от организации и разбит телефон. Чем ему это грозит?

Ответы на вопрос (1):

Міру покарання визначає суд в межах санкції.

статті 186. Грабіж

1. Відкрите викрадення чужого майна (грабіж) - карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на строк до чотирьох років.

2. Грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства, або вчинений повторно, або за попередньою змовою групою осіб,-

карається позбавленням волі на строк від чотирьох до

шести років.

3. Грабіж, поєднаний з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдав значної шкоди потерпілому,-

карається позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років.

4. Грабіж, вчинений у великих розмірах,-

карається позбавленням волі на строк від семи до десяти років. 5. Грабіж, вчинений в особливо великих розмірах

карається позбавленням волі на строк від восьми до тринадцяти років із конфіскацією майна.