Нужна ли лицензия на торговлю безалкогольным пивом?

• г. Тарутино

Скажите пожалуйста сколько стоит лицензия на торговлю разливным пивом и какие документы нужны?

Ответы на вопрос (1):

Ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами видаються органами виконавчої влади в містах, районах, районах у містах Києві та Севастополі за місцем торгівлі терміном на один рік і підлягають обов'язковій реєстрації в органі доходів і зборів, а у сільській місцевості - і в органах місцевого самоврядування за місцем торгівлі госпсуб'єкта.

Отже, реєструвати ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами та справляти плату за них потрібно у контролюючих органах за місцем торгівлі.