Як позбутися від неплатника квартири та відшкодувати заборгованість

• г. Винница

Підскажіть будь-ласка, що робити в такій ситуації. Знімають квартиру пара, спочатку платили за квартиру, потім набіг долг. Хлопець не хоче відавати гроші. І живе ділі Можливо взяти з нього розписку, і вигнати його. Чи можливо так забрати в нього гроші. Як поступити в такій ситуації.

Ответы на вопрос (1):

если договор найма имеется, тогда обратиться в суд о расторжении и взыскании долга, выселении. Если договора найма нет, то либо обратиться к участковому за помощью, что незаконно вселились чужие люди, либо через суд восстанавливать свои права. Можете взять расписку о том, что вам обязуются оплатить долг до такого-то числа, но потом, в суд.