Необхідна допомога - Кредитна картка Дельтабанку - проблеми з повісткою в суд

• г. Камень-Каширский

Добрий вечір я брала кредитну картку дельтабанку на 5000 платила я вчасно потім вони мені дззвонили і сказали що я їм вигга 6150 сьогожні дзвонять на номер чоловіка і кажуть що мою справу передали в суд щоб я йшла на укрпошту і ждала повістку в суд що робити дякую.

Ответы на вопрос (1):

Вам треба собl адвоката