Порядок проведення розрахунку при звільненні та видачі трудової книжки

• г. Одесса

Дмитрієв згідно наказу був звільнений за власним бажанням з 5 березня. Проте, в день звільнення в відділі кадрів йому не видали трудову книжку, а стали вимагати обхідний лист, який необхідно було підписати в профкомі про зняття з обліку, в бібліотеці – про здачу всіх книжок, в бухгалтерії – про відсутність заборгованості по матеріальних цінностях. Тільки після цього йому видадуть трудову книжку. Через те, що голова профкому був у відпустці, книги із бібліотеки Дмитрієв загубив, то обхідний лист йому ніхто не підписав, тому і трудову книжку і нараховані грошові засоби Дмитрієву не видали. 5 квітня Дмитрієв звернувся в КТС з заявою, в якій вимагав зобов’язати адміністрацію видати йому трудову і нараховані гроші. Який порядок проведення розрахунку при звільненні? Коли робітнику повинні видати трудову книжку та провести грошові розрахунки?

Ответы на вопрос (3):

По-русски надо писать. Или обращайтесь к свидомым юристам изначально, лучше очно.

В день увольнения должны выдать трудовую и рассчитаться

А иначе - будет вынужденный прогул, тогда иск в суд и оплата по суду за весь период вынужденного прогула. Студ-дент.