Потрібна допомога з оплатою погіршення якості ремонтних робіт - контакти головного офісу страхової компанії his&ko.

• г. Киев

Потрібна допомога з приводу оплати грошових коштів з власного "карману" на користь сто, більше того за проведення неякісних ремонтних робіт, повязаних з аварійною ситуацією. Як звязатись з головним офісом страхової компанії his&ko.

Ответы на вопрос (2):

Добрый день, уважаемый Алексей

Здесь вам не подскажут, пишите претнзию на СТО и подавайте в суд.

Удачи Вам и вашим близким!!