Проблема земельної частки - сертифікат на пай, а державний акт виписано на іншу особу

• г. Апостолово

Мені за заповітом через суд виділено земельну частку пай у мене є сертифікат на цей пай, але коли я звернулася до селищної ради з заявою про тещоб мені вказали де знаходиться мій пай мені повідомили, що на цей пой виготовлений державний акт на іншу людину, що мени тепер робити допоможіть будласка.

Ответы на вопрос (2):

Доброго времени суток!

Уважаемая Арина! Обратитесь с данным вопросом к юристам Вашего государства. Здесь работают российские юристы.

Удачи Вам и всех благ!

Потребуйте з селищної Ради письмовиву відмову виділення паю. Потім до юриста і звернення до суду. Успешно решить Ваш вопрос можно только с юридической помощью. Всегда рад Вам помочь!