Пошук спеціаліста зі сімейного права для представництва в США щодо стягнення аліментів

• г. Борисполь

Я громадянка України і проживаю в м. Києві!

Мені потрібен спеціаліст у сфері сімейного права, а саме забезпечення мого представництва в США щодо стягнення з громадянина США, який є батьком двох дітей і які проживають зі мною щомісячної матеріальної допомоги (аліментів).

Якщо Ваша фірма може надавати такі послуги, буду рада з Вами попрацювати. Заздалегідь дякую.

Ответы на вопрос (2):

Доброго времени суток!

Вам нужно обратиться к юристам своего государства.

Удачи Вам и всех благ! Спасибо, что посетили наш сайт!

Здравствуйте.

Указанный Вами иск о взыскании алиментов возможно подать в суд Украины по месту Вашего проживания на основании Гражданского процессуального кодекса Украины и Закона Украины "О международном частном праве".

Пожалуйста обращайтесь, поможем.