Чи правомірно перевели на контракт працівника після 11 років постійної роботи і чи є зобов\'язання на переведення на постійну посаду після 5 років продовження контракту

• г. Калуш

Чи правомірно перевели на контракт і чи є зобовязання після 5 років продовження контракту (щорічно) на переведення на постійно?

Чи правомірно перевели на контракт у закладі працівника, який пропрацював там на постійній посаді 11 років і виконував обов язки викладача на пів ставки, а після декретної відпустки запропонували посаду викладача і контракт, хоча в колективному договорі описані два варіанти прийому. Перші два контракти були на 1,5 ставки, а наступні суттєво знизились. Загалом уже 5 контрактів. на даний момент натякають, що більше не підпишуть, оскільки з/п не дотягує до 3200 грн, а вони платити податок не хочуть. На те, що у працівника двоє неповнолітніх дітей, стаж в даному закладі 14,5 років, виконання обв'язків без зауважень, заслужені призові місця на обласних олімпіадах, чоловік на 0,75 ставки також по контракту, ніхто не звертає увагу. Поясніть чим можна керуватись, щоб відстояти свої права, а також чи є надія на переведення знову на постійно. Години на викладання є, але чомусь керівництвом вони розприділяються тим хто блище (в т.ч. гол. бухгалтеру), або тим хто на постійно.

Ответы на вопрос (1):

Добрый день, уважаемая Марта

Контракт составляется только с определенными категориями лиц, надо смотреть есть ли вы в том списке, если нет тогда должен быть бессрочный договор

Удачи Вам и вашим близким!