Можливі варіанти заголовків:\n\n1. Чи можливо передати спадщину внуку, якому не проживаю біля, через заповіт?\n2. Як зробити заповіт на свого 16-річного внука в ситу

• г. Надворная

Я мама і власником хати я і зі мною проживає 50 річний син інвалід другоі групи а я хочу зробити заповіт хати на свого 16 річного внука який непроживає біля мене так щоб після моєі смерті все перейшло онукові напишіть будь ласка відповідь чи можу я так зробити дякую.

Ответы на вопрос (1):

Здравствуйте, вы обратились на русскоязычный сайт, постарайтесь сформулировать свой вопрос на русском языке. Спасибо за выбор нашего сайта, всего доброго, до свидания.