Правові проблеми відповіді на вимоги ветерана - як отримати оздоровчі та матеріальні виплати

• г. Гайсин

Доброго ранку допоможіть будь ласка чоловік у мене був військовослужбовець він розірвав контракт по службовій не відповідності йому дали витяг з наказу у якому вказано що він має право отримати оздоровчі і матеріалку а частина відмовляється платити дали тільки бумажку про те що він дійсно не отримував ці кошти куди можна звернутися щоб отримати ці кошти дякую за допомогу.

Ответы на вопрос (1):

Звертатись потрібно до суду. Такі справи є типовими. Знайдіть у своєму місті гарного адвоката, щоб допоміг скласти позовну заяву в суд.