Мені потрібно списати старі станки та телевізор? Але потрібно висновок експерта. Де його найти?

• г. Мостиска

Доброго дня! Мені потрібно списати старі станки та телевізор? Але потрібно висновок експерта. Де його знайти?

Ответы на вопрос (1):

Добрый день, уважаемый Ярослав

Вам потрібно щоб бухгалтерія зняла це обладнання з балансу підприємства? Вони самі повинні це зробити

Удачи вам и вашим близким!