Неправомірні дії сусідської собаки - дефекація на моїй земельній ділянці та напад на птицю. Як захистити свої права?

• г. Коростышев

Добрий вечір,до мене в подвірья забігла сусідська собака та зйіла курку, коли я пішла до сусідкі з вимогою щоб вона заплатила за курку вона відмовилась платити,і це вже неперший раз йій собака забігає до мене. Що мені робити? Які у мене є права щоб предоставити йій?

Ответы на вопрос (1):

Добрый день, уважаемая Юля

Напишить заяву до дільничного, а потім до суду та стягнить сумму компенсації з неї

Удачи вам и вашим близким!