Сколько надо прожить в гражданском браке что бы делить нажитое имущество имущества.

• г. Белгород-Днестровский

Ответы на вопрос (2):

Добрый вечер, Ольга! Прожить нужно не менее 5 лет. Обращайтесь с иском в суд, устанавливайте факт проживания одной семьей.

Нет, прожить Вы можете сколько угодно, закон не устанавливает сроков.

Вам нужно в судебном порядке установить период совместного проживания, и все имущество приобретенное в этот период является общим совместным имуществом.

Стаття 74 СКУ. Право на майно жінки та чоловіка, які проживають однією сім'єю, але не перебувають у шлюбі між собою або в будь-якому іншому шлюбі

1. Якщо жінка та чоловік проживають однією сім'єю, але не перебувають у шлюбі між собою або в будь-якому іншому шлюбі, майно, набуте ними за час спільного проживання, належить їм на праві спільної сумісної власності, якщо інше не встановлено письмовим договором між ними.

2. На майно, що є об'єктом права спільної сумісної власності жінки та чоловіка, які не перебувають у шлюбі між собою або в будь-якому іншому шлюбі, поширюються положення глави 8 цього Кодексу.