Як зробити недійсним рішення загальних зборів ТОВ, якщо ми є спадкоємцями, а не учасниками

• г. Рубежное

Як визнати рішення загальних зборів ТОВ недійсними, якщо ми не є учасниками ТОВ, а спадкоємці. Підпис померлого на рішенні підробний невстановленою особою, про що свідчать почеркознавчі експертизи.

Ответы на вопрос (1):

Необходимо обращаться в суд с соответствующим иском о признании решения общего собрания недействительным, прикладывая доказательства (почерковедческую експертизу, постановление о закрытие уголовного дела (если оно возбуждалось)), а также доказательства что Вы являетесь наследниками участников данного ООО.