Сидорчук у стані сп\'яніння здійснив крадіжку, але все повернув - чи чекає його кримінальна відповідальність?

• г. Горловка

Сидорчук у стані сильного сп'яніння близько 23-ї години через підсобне приміщення проник до магазину, склав у мішок 27 пляшок горілки, 20 банок консервів, цукерки, забрав також 70 грн., які знайшов у шухляді, і все приніс додому. Його дружина, дізнавшись про крадіжку, змусила віднести все назад, що він і зробив о 3-й годині. Дружина йому допомагала віднести викрадене до магазину. Чи підлягають Сидорчук і його дружина кримінальній відповідальності?

Ответы на вопрос (1):

Жена не подлежит уголовной ответственности, муж подлежит за совершение преступления, предусмотренного ч.3 ст.185 УК Украины. Хотя, при особо добром правосудии могут применить и ч.2 ст.11 УК Украины.