За какой срок нужно предупредить руководство служащему ГАИ при увольнении по собственному желанию.

• г. Луганск

За какой срок нужно предупредить руководство служащему ГАИ при увольнении по собственному желанию.

Ответы на вопрос (1):

Положення про проходження служби рядовим і начальницьким складом органів внутрішніх справ визначає термін 3 місяці