Я безработный, от первого брака ребенку сколько надо платить алиментов, если есть ребенок во втором брака.

• г. Черкассы

Я безработний, от первого брака ребенку сколько нада платить апиментов, если есть ребенок во втором брака.

Ответы на вопрос (2):

если только бывшая супруга взыскала алименты, то -25%. Если Ваша супруга также взыщет алименты, то она уже взыщет 1/6 часть Вашего дохода. Затем Вы можете уменьшить алименты бывшей супруге до 1/6 части. Но это только при условии, что Ваша супруга взыщет алименты

Размер алиментов определяет суд, с учетом всех обстоятельств в соотв. со ст.182 СКУ:

Стаття 182. Обставини, які враховуються судом при визначенні розміру аліментів

1. При визначенні розміру аліментів суд враховує:

1) стан здоров'я та матеріальне становище дитини;

2) стан здоров'я та матеріальне становище платника аліментів;

3) наявність у платника аліментів інших дітей, непрацездатних чоловіка, дружини, батьків, дочки, сина;

4) інші обставини, що мають істотне значення.

2. Мінімальний розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, за винятком випадків, передбачених статтею 184 цього Кодексу.