Возможна ли конфискация одной части квартиры без согласия второго совладельца при задолженности по кредиту Приват банка?

• г. Барышевка

На кредитки Приват банка 8500 долга. Говорят будет конфискация имущества. Из имущества имеется квартира на 2-а совладельца. Может ли банк конфисковать одну часть квартиры без соглашения второго совладельца.

Ответы на вопрос (1):

Может по решению суда.

Стаття 371. Звернення стягнення на частку майна, що є у спільній сумісній власності

1. Кредитор співвласника майна, що є у спільній сумісній власності, у разі недостатності у нього іншого майна, на яке може бути звернене стягнення, може пред'явити позов про виділ частки із спільного майна в натурі для звернення стягнення на неї.

2. Виділ частки із майна, що є у спільній сумісній власності, для звернення стягнення на неї здійснюється у порядку, встановленому статтею 366 цього Кодексу.