Які витрати супроводжують виділення квартири від спільного майна подружжя - реєстрація у БТІ або у нотаріуса?

• г. Заставна

Коли є рішення суду про поділ спільного майна подружжя, а саме квартири, де дешевше провести реєстрацію у БТІ чи у нотаріуса, склільки це буде коштувати?

Ответы на вопрос (1):

по Российскому законодательству регистрация недвижимости проводится в органах юстиции.

по Російському законодавству реєстрація нерухомості проводиться в органах юстиції.