Недоплати аліментів на сина - чи може експертиза розписки виявити фальсифікацію?

• г. Кропивницкий

Мій колишній чоловік недоплатив мені три тисячі грн. аліментів на сина. Я давала йому розписки, але остання розписка виявилась не моя. Він доказує, що то я її писала. Суддя сказав, що треба посилати розписку на єкспертизу, стільки це буде коштувати така єкспертиза, і чи може єкспертиза помилково визнати, що вона дійсно написана мною? Дякую!

Ответы на вопрос (1):

Экспертизу суд назначает по ходатайству, и оплатить ее должен заявитель, сколько, это нужно выяснять в экспертном учреждении, которое ее будет проводить, и зависит от объема исследуемого текста, по этому точно Вам на сайте стоимость не скажут.