Як правильно вчинити, щоб отримати право на квартиру після смерті колишнього чоловіка?

• г. Тульчин

Моїй донці після смерті колишнього чоловіка дісталась 0,25 квартири (0,25-його дружині,0,5 - батькам) , через 6 місяців вона зявилась до нотаріуса за свідоцтвом про право на власність, а нотаріус відповіла,що потрібно принести впроваджуючі документи, підкажіть, як потрібно правильно вчинити, документи на квартиру донькі ніхто не дасть і чи можна збільшити частку спадщини, його батьки свою частку віддали його дружині,за неділю до прийняття спадщини померла мати покійного чоловіка,підкажіть,як правильно вчинити?

Ответы на вопрос (1):

Нет оснований для увеличения размера ее доли, насчет документов, другие наследники могут предоставить правоустанавливающие документы нотариусу, если нет, и нотариус откажет, - нужно будет обращаться в суд и признавать право собственности в порядке наследования.