Проблема перешкоди для руху машин через вулицю - кого звертатись і як вирішити?

• г. Березань

Таке питання:

Ширина проїзної частини провулка 2.5 м, а всієї вулиці 5 м. Сусідка поклала бордюр і висипала тротуарну доріжку шириною 1 м. Це стало перешкодою для руху машин. У двір до мене вантажна машина заїхати не може. Я зверталась до місцевого депутата, до голови міської Ради, але ніхто не реагує.

Скажіть, будь ласка, які органи дають дозвіл на такі дії?

Чи ширина вулиці дозволяє робить тротуар за власною ініціативою?

Куди мені звертатись за допомогою?

Чи зможе вирішить це питання місцевий відділ архітектури?

Що робити при бездіяльності місцевої влади, депутата?

Ответы на вопрос (1):

Нужно в судебном порядке решать проблему и обжаловать бездействие органов власти.