Нормативно-правове регулювання діяльності інтернет-магазинів в Україні - документи, права та обов\'язки покупців та продавців, умови повернення товарів і оплата доставки

• г. Хмельницкий

Цікавить наступне, які нормативно-правові акти в Україні регулюють діяльність інтернет-магазнинів, документи для здійснення торгівельної діяльності інтернет-магазину, права і обов’язки покупців та продавців інтернет-магазинів, повернення товарів, придбаних в інтернет-магазинах? При поверненні товару хто повинен оплачувати доставку товару, які прицьому терміни дотримуються.

Ответы на вопрос (1):

Конституція, Цивільний кодекс, Податковий кодекс, ЗУ "Про захист прав споживачів" тощо