Основні пункти розписки - вимоги для її допустимості в суді та потреба в посвідченні нотаріусом

• г. Житомир

Мене цікавить наступне питання. Коли позичальник позичив кошти і написав розписку, то які основні пункти там повинні бути вказані, щоб дана розписка в суді була належним та допустимим доказом по справі, якщо позичальник відмовиться віддавати борг та чи потрібно її посвідчувати у нотаріуса? Дякую.

Ответы на вопрос (1):

Не потрібно засвідчувати у нотаріуса.

Для складання необхідних документів звертайтесь до юриста, послугі платні.