Может ли юридическое лицо арендовать автомобиль у физического лица?

• г. Северодонецк

Может ли бюджетная организация арендовать автомобиль у физического лица.

Ответы на вопрос (1):

Може. Вартість автомобіля не може перевищувати граничних сум встановлених постановою Кабінету Міністрів України 04.04.2001 № 332 «Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп'ютерів державними органами, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок державного і місцевих бюджетів»