Мій друг оформив кредит у фірмі, але компанія не виконує свої обіцянки - що робити?

• г. Киев

Скажіть будь-ласка, мій друг оформив документи на кредит у якоїсь фірми, підписав всі договора, не читаючи їх, заплатив цій компанії близько 3 х тисяч грн за надання послуг, і тепер компанія каже, чекайте листа, ми знайдем вам інвестора, все буде написано в листі, лист уже буде другий, гроші не приходять, а компанія завжди віддтягує з цим. Що можно в такій ситуації зробити? Ми думаєм що це мошенніки.

Ответы на вопрос (1):

Скорей всего мошенничество, деньги нужно истребовать в судебном порядке, нужно смотреть условия договора, документов, которые подписал друг, исходя из их содержания будет ясно, что делать дальше.