Чи дійсний мій паспорт після додавання букви (А) до підпису?

• г. Полтава

Добрий день В мене така проблема я отримала паспорт в грудні 2014 року росписавшись в паспорному столі потім через декілька місяців я дописала в свой особистий підпис букву (А) чорною гелевою ручкою, яка не розмазалась. Чи мій паспорт на даний момент дійсний чи ні і яку відповідальність я можу понести за це? , але я тиждень тому була в паспортному столі мені щодо підпису нічого не сказали, і якими пастами можна розписуватися в паспорті ?

Ответы на вопрос (2):

Добрий день!

Ваш паспорт дійсний, обмеження на гелеві ручки немає.

Тим більше ви самі сказали, що в паспортному столі нічого не помітили і ніяких претензій до вас немає.

Дійсний, але не забувайте, це паспорт, а не зошит для малювання.