Як оформити запрошення для громадян Росії в Україну?

• г. Львов

Я хочу оформити запрошення своєї доньки і її чоловіка, які зараз є громадянинами Росії, в Україну. Які мені для цього потрібні документи?

Ответы на вопрос (1):

Вам потрібні наступні документи:

1. Заява фізичної особи (згідно Наказу МВС від 15.11.2013 № 1104 «Про затвердження Порядку оформлення запрошень іноземцям та особам без громадянства на отримання візи для в’їзду в Україну»);

паспортний документ (після пред’явлення повертається) та копію його сторінок з особистими даними;

2. посвідка на постійне чи тимчасове проживання (після пред’явлення повертається) та копію її сторінок з особистими даними (якщо приймаючою стороною є іноземець чи особа без громадянства);

3. Копія сторінки паспортного документа іноземця або документа, що посвідчує особу без громадянства, з особистими даними особи, що запрошується, з перекладом українською мовою, засвідченим у встановленому порядку;

інформацію, що підтверджує наявність достатнього фінансового забезпечення для покриття витрат, пов’язаних з перебуванням іноземця та особи без громадянства на території України.