Необхідність засвідчення підпису засновника приватного підприємства у нотаріуса при подачі документу про зміни установчого документу до реєстраційного органу

• г. Волочиск

Чи обов`язково засвідчувати підпис засновника приватного підприємства у нотаріуса під час подачі документу про зміни в установчому документі до реєстраційного органу?

Ответы на вопрос (1):

Так, справжність підписів засновників (учасників) або уповноважених осіб на установчих документах повинні бути нотаріально засвідчені і на додатку до установчих документів робиться відмітка про те, що він є невід ємною частиною цих установчих документів