Незаконне звільнення відпрацьованого персоналу - як відстояти свої права і отримати заробітну плату?

• г. Львов

Працювала я у підприємця не офіційно продавець. Таких не офіційно працюючих багато. Підприємець 3 вільнив мене і місяць тягнув 3 3 арплатою шукаючи рі3 ні причини \то пере 3 мінка не порахована, то потрібно порахувати пере 3 мінку напарниці,пере 3 мінку складу/.А на кінець ска 3 ав, що в 3 агалі оплати ніякої не буде. Умене є копії пере 3 мінок, особова мед. книжка де вка 3 ано прі3 вище підприємця у якого я працювала. Допоможіть будь ласка вирішити цю проблему. Як 3 абрати свої 3 ароблені гроші?

Ответы на вопрос (1):

Добрый день,Галя

Обратитесь в прокуратуру и инспекцию по охране труда

Удачи Вам и Вашим близким !