Справка о последней регистрации проживания умершего

• г. Черкассы

Скажите, для чего нотариусу нужна справка из ЖКО с последнего места проживания умершего для наследственного дела?

Ответы на вопрос (3):

Потому, что в соответствии с законом наследственное дело открывается по месту жительства умершего

Это требования нотариусу к пакету документов для открытия наследственного дела.

Стаття 1221 ЦКУ. Місце відкриття спадщини

1. Місцем відкриття спадщини є останнє місце проживання спадкодавця.

2. Якщо місце проживання спадкодавця невідоме, місцем відкриття спадщини є місцезнаходження нерухомого майна або основної його частини, а за відсутності нерухомого майна - місцезнаходження основної частини рухомого майна.

3. В особливих випадках місце відкриття спадщини встановлюється законом.