Проблема з верхнім динаміком на новому телефоні - повідомлення про обмін та рекомендації

• г. Гайсин

Купила новий телефон і через 2 дня перестав працювати верхній динамік, нічого не чути, через пів дня динамік сам по собі запрацював. Чи маю я право обміняти телефон на новий і що мені робити?

Ответы на вопрос (2):

Здравствуйте! Да, имеете право требовать обменять товар или вернуть деньги

Доброго дня, Інна!

Ви маєте право подати претнзію до продавця телефону, також необхідно провести діагностику телефона у сервісному центрі, зясувати технічний стан та отримати від них технічну характеристику (заключення) про причини його несправності.

Маєте право звернутися до інспекції з питань захнисту прав споживачів.