Как поступить, если получено письмо о прохождении медкомиссии без повестки офицером запаса

• г. Днепропетровск

Я офицер запаса работаю официально, пришло в отдел кадров на работе письмо явится для прохождения медкомиссии без повестки, повестку не присылали, и прохождение медкомиссии не в том военкомате где прописан. Как лучше поступить? Можно ли не поехать и как возможно это аргументировал?

Ответы на вопрос (2):

Вы обязаны явится, тот факт, что вызывают не по месту жительства, не будет считаться уважительной причиной Вашей неявки.

64. Оповіщення громадян про призов на строкову військову

службу та їх прибуття на призовні дільниці відбувається за

наказами районних військових комісарів (додаток 14) і повістками

(додаток 15), врученими призовникам через житлово-експлуатаційні

організації, домовласників, відповідні виконавчі органи сільських,

селищних і міських рад, де немає військових комісаріатів,

керівників підприємств, установ, організацій, навчальних закладів

незалежно від підпорядкування і форми власності.

Наказ районного військового комісара розсилається

житлово-експлуатаційним організаціям, домовласникам, відповідним

виконавчим органам сільських, селищних і міських рад, на

підприємства, в установи та організації, навчальні заклади. Про

проведення призову повідомляється через засоби масової інформації.

Для проходження районної призовної комісії викликаються

призовники, яким виповнилось або до закінчення поточного призову

виповниться 18 років.