Як повернути товар, якщо пройшло 14 днів, але виявилося, що він не підходить

• г. Оржица

Можна вернути товар, якщо пройшло 14 днів,не було возможності повернути раніше,на мій телефон не підходить, не працює,а коли приі'хала повернути то у них працює а для моєй моделі не підходить, як можна повернути?

Ответы на вопрос (2):

Вернуть нельзя. Если телефон у вас не работает или работает с перебоями, то вы можете обратиться в сервисный центр для его ремонта.