Какую ответственность несет ответчик который уклоняется от описания имущества (транспорт)

• г. Павлоград

Какую ответственность несет ответчик который уклоняется от описания имущества (транспорт) по решению суда говорит суд исполнителю что его украли и сам на нем ездит какие существуют законы.

Ответы на вопрос (1):

Что значит говорит - украли. Если Украли, то значит должно быть зарегистрированное заявление в милицию о краже автомобиля, он должен быть обявлен в розыск.

Суд.исполнитель это может рповерить... и должен это делать.

В вашем случае нужно писать жалобу на начальника вашего ОГИС на служебную халатность(выраженную в преступной бездеятельности) госисполнителя которая приводит к неисполнению решения суда. А это уже уголовное преступление предусмотренное ст.367 УК.

Стаття 367. Службова недбалість

1. Службова недбалість, тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян, або державним чи громадським інтересам, або інтересам окремих юридичних осіб, -

карається штрафом від двохсот п'ятдесяти до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

2. Те саме діяння, якщо воно спричинило тяжкі наслідки, -

карається позбавленням волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п'ятдесяти до семисот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Удачи.