Оспаривание завещания - Как бороться с судебным иском сына, основанного на медицинских доказательствах

• г. Малин

Я ВНУЧКА бабушка оставила завещание на меня и на сына но сын подал в суд на меня шо завещание не дейстивительное и написал шо бабушка болела атеросклерозом но умерла она от рака поджелудочной может ли он за деньги оспорить завещание если прошло 5 месяцев а меня уже вызывают в суд что мне делать.

Ответы на вопрос (4):

---Здравствуйте, на этот вопрос даст ответ только суд. Всего хорошего.

Нужно возражение в суд подавать на иск до судебного заседания.

Стаття 1257 ЦКУ Недійсність заповіту

1. Заповіт, складений особою, яка не мала на це права, а також заповіт, складений з порушенням вимог щодо його форми та посвідчення, є нікчемним.

2. За позовом заінтересованої особи суд визнає заповіт недійсним, якщо буде встановлено, що волевиявлення заповідача не було вільним і не відповідало його волі.

3. Недійсність окремого розпорядження, що міститься у заповіті, не має наслідком недійсності іншої його частини.

4. У разі недійсності заповіту спадкоємець, який за цим заповітом був позбавлений права на спадкування, одержує право на спадкування за законом на загальних підставах.

Если суд признает его исковые требования обоснованными ,может вынести решение о признании завещания недействительным. Готовьте аргументированную защиту своих прав в суде.

Готовте заперечення против иска.