Як вирахувати розмір оздоровчої і відпустки заробітної плати в дитячому садку зі ставкою 1820 грн. та половиною відпустки 21 день?

• г. Кривой Рог

Підкажіть, будь ласка, якого розміру можуть бути мої оздоровчі і відпускні, якщо я пропрацювала в дитячому содочку 8 місяців, моя ставка становить - 1820 грн., взяла половину відпустки у розмірі-21 день. Ніяких додаткових доплат не маю, тільки чиста ставка і все. Дякую.

Ответы на вопрос (1):

В суд подавайте.