Право бабусі на отримання субсидії для внучки-семикласниці, яка проживає з нею, якщо її батьки не користуються субсидіями

• г. Берегово

Якщо внучка ходить до школи в місті.та проживає з бабусею.інвалідом 2 ої групи. А її батьки проживають в селі та не користуються субсидіями. то чи може бабуся скористатися правом нарахування субсидії для внучки-семикласниці.Якщо так. то які документи потрібно здавати?

Ответы на вопрос (1):

Бабуся може звернутися у відділ опіки та піклування для вирішення питання про призначення їй субсидії такак як внучка проживає з нею.