По виклику слідчого через два роки - чи мають право подавати заяву родичів обвинувачених, коли заява вже розглядалась і кримінальної справи не було порушено?

• г. Москва

Більше двох років тому родичів звинуватили у крадіжці майна, але розглянувши всі аспекти даноі заяви, участковим було встановлено, що криміналу данна заява не має,а зараз через більш як два роки,іх викливав слідчий для допиту, як він пояснив у даній справі,так як знову була написана заява. Чи мали право подавати дану заяву по проходженні терміну більш як два роки, коли у відділку є всі пояснення щодо цієі справи обвинувачуємих, ще й при тому, що кримінальноі справи тоді не було порушено?

Ответы на вопрос (3):

Чи мали право подавати дану заяву по проходженні терміну більш як два роки, коли у відділку є всі пояснення щодо цієі справи обвинувачуємих, ще й при тому, що кримінальноі справи тоді не було порушено?

Напишите вопрос на русском языке. Либо найдите в каталоге сайта юристов и адвокатов из Украины и задайте им вопрос в личке по-украински.

Напішить заяву, щоб надали вам інформацію про стан про стан розгляду попередньої справи та подайте клопотання про залучення даної постанови до матріалів справи, що рзслідується у рамках кримінального провадження. Хай Вам щастить. У випадку необхідності - звертайтесь за правою допомогою до адвокатів.