Суд вирішує справу про порушення правил природокористування в лісозахисній смузі

• г. Северодонецк

Я хотела бы,что бы Вы помогли мне в решении задачи по экологическому праву, единственная проблема в том, что я болею и не могу говорить

Петренко із сім’єю та друзями виїхали на відпочинок у вихідний день і розташувались у лісозахисній смузі поблизу річки. Там вони розмістили під тентом автомобілі, розташували намети, розвели вогнище. Чоловіки стали ловити рибу, а Петренко вирішив помити автомобіль, який за час їзди забруднився.

За цим заняттям їх затримав інспектор з охорони навколишнього природного середовища, який склав протокол про порушення загального і спеціального природокористування.

У суді Петренко пояснив, що його друзі здійснювали рибальство незабороненими методами, а машину він мив спеціальним шампунем. Що ж стосується розведення багаття, то, наскільки йому відомо, заборони з цього приводу немає.

Визначити коло суспільних правовідносин; назвати природні території та об’єкти, що підлягають особливій охороні та визначити про які з них іде мова у задачі;

Дати аналіз видів права загального і спеціального природокористування.

Вирішити справу.

Ответы на вопрос (1):

Не забивайте сайт всякой бредятиной. Северодонецк находится под контролем Украины, поэтому со своей мовой обращайтесь к господину Потрошенко.