Соседи выше на кухне замуровали трубы в вентиляционную шахту течет вода доступа к ремонту не дают. Что делать.

• г. Краматорск

Ответы на вопрос (3):

Стояк - есть собственность балансодержателя дома а не кв-ры, даже приватизированной. Однако квартира - Частная собственность:) Попробуйте аргументами их убедить что это и им тоже надо:)

При этом: Споживач зобов'язаний:

2) забезпечувати доступ до мережі, арматури, квартирних

засобів обліку, розподільчих систем представника виконавця за

наявності в нього відповідного посвідчення:

для ліквідації аварій - цілодобово;

для встановлення і заміни санітарно-технічного та інженерного

обладнання, проведення технічного і профілактичного огляду, зняття

контрольних показників квартирних засобів обліку - згідно з

умовами договору;

Что делать тонуть в отходах. Вентиляция полная волы.

Обращайтесь в ЖЕУ, к ним с претензией и в суд.