Як захистити свої особисті дані при роботі з незнайомими людьми

• г. Киев

Підкажіть мені будь ласка, як мені вірно всинити! Одна людина яка оформляє документи і яку я особосто не бачила просить вислати їй скан копію мого паспорта, адрессу, і номер телефону! Чи може ця людина прокрутити якісь махінації з моїми даними і які? Як вірно зробити, може мені в нього щось потребувати, в мене є тільки його електронна адресся і все! Буду дуже вдячна за відпов.

Ответы на вопрос (2):

А для чего ему нужны Ваши документы? Если Вы не доверяете этому человеку, тогда не отправляйте свои данные ему.

Можно сделать все что угодно, это фантазии, и придумывать возможные варианты мошенничества, не относится к компетенции юристов.