Разделяются кредитные договора при разделе совместно нажитого имущества, если да, то на основании каких документов.

• г. Троицкое

Разделяются кредитные договора приразделе совместно нажитого имущества, если да, то на основании каких документов.

Ответы на вопрос (1):

Да, подлежат разделу.

Про практику застосування судами законодавства при розгляді справ про право на шлюб, розірвання шлюбу, [...]

Верховний Суд; Постанова від 21.12.2007 № 11

24. До складу майна, що підлягає поділу включається загальне

майно подружжя, наявне у нього на час розгляду справи, та те, що

знаходиться у третіх осіб. При поділі майна враховуються також

борги подружжя та правовідносини за зобов'язаннями, що виникли в

інтересах сім'ї (ч. 4 ст. 65 СК)