Мой бывший муж уклоняется от платежей алиментов - как заставить его выплачивать минимальные деньги?

• г. Днепропетровск
Мой бывший муж работает букмекером и не хочет платить алименты, я знаю что минимальная заработная плата в 1 месяц составляет 6000$,он официально не работает по этому скрывает свой доход и уклоняется от ответственности... как мне заставить этого человека платить хоть минимальные деньги?
Ответы на вопрос (2):

Попробуйте взыскать с него алименты через суд в твердой денежной сумме.

Маргарита нужно обращаться в суд с иском о взыскании алиментов на ребенка на основании ст.184 СКУ.

Стаття 184. Визначення розміру аліментів у твердій грошовій сумі

1. Якщо платник аліментів має нерегулярний, мінливий дохід, частину доходу одержує в натурі, а також за наявності інших обставин, що мають істотне значення, суд за заявою платника або одержувача може визначити розмір аліментів у твердій грошовій сумі.

2. Розмір аліментів, визначений судом у твердій грошовій сумі, підлягає індексації відповідно до закону.

Стаття 182. Обставини, які враховуються судом при визначенні розміру аліментів

1. При визначенні розміру аліментів суд враховує:

1) стан здоров'я та матеріальне становище дитини;

2) стан здоров'я та матеріальне становище платника аліментів;

3) наявність у платника аліментів інших дітей, непрацездатних чоловіка, дружини, батьків, дочки, сина;

4) інші обставини, що мають істотне значення.