Порушення умов мобілізації - чи має право відмовитись воювати через травму?

• г. Львов

Чоловік мобілізований брав участь в ато пробув 54 дні,приїхав у відпустку, так сталося що поламав пальця на нозі відкритий перелом, чи має він право відмовитись їхати на схід воювати, як правильно це трактувати?

Ответы на вопрос (1):

Здравствуйте Надежда!

ЗАКОНА УКРАЇНИ «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію»

Стаття 23. Відстрочка від призову на військову службу під час

мобілізації

Не підлягають призову на військову службу під час мобілізації військовозобов'язані:

визнані відповідно до висновку військово-лікарської комісії

тимчасово непридатними до військової служби за станом здоров'я на термін до шести місяців (з наступним проходженням військово-лікарської комісії);

Таким образом Вашему мужу нужно медицинское заключение.