Як сплатити заборгованість по аліментам - поради для матері, що повернулась та стабілізувалась після складної ситуації

• г. Бучач

Я маю статус дитини позбавленої батьківського піклування. Склалась так ситуація що моя мама немогла мене підтримувати матеріально, і моя бабуся взяла на дімною опіку, і позакону мої батьки мусять платити аліменти, так як моя мама була за кордоном і в неї небуло можливості виплачувати алімиени бо вона опинилась у складній ситуації, а на даний час внеї все стабілізувалось, як їй правильно сплатити заборгованість по аламентах?

Ответы на вопрос (1):

Уточнити у виконавчій службі, якщо є виконавче провадження, суму заборгованості - сплатити. Може на рахунок може особисто передати в руки та взяти розписку.